Онлайн трансляція Пожертва
Ігумен монастиря о. Антоній Яремчук, ЧСВВ +38 097 866 18 38 pohonia2020@gmail.com
Ігумен монастиря о. Антоній Яремчук, ЧСВВ +38 097 866 18 38 pohonia2020@gmail.com

12 Січня, 2021

Шлункова кровотеча і меланома

Я, Матвійків Ігор Богданович, акушер-гінеколог Обласного Перинатального центру. У 2001-2002 році тяжко хворів. Діагноз мій – виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, шлункова кровотеча, депресія.

Після зустрічі з Чудотворною іконою Божої Матері, яку у Львові благословив Святіший Отець Іван Павло II, я щотижня почав їздити до Погоні молитись. Упродовж півроку приїздив сам власною машиною, ставав на коліна і просив про оздоровлення.

Засвідчую, що зцілення моє настало завдяки поклонінню іконі, завдяки щирій вірі та молитві. З того часу я також почав брати участь у прощах, їздити до Зарваниці, в Підгірці та інші святі місця.

А півтора року тому я знову тяжко захворів. Меланома (рак шкіри) – такий вирок лікарів мене не злякав. Я сміливо поглянув у очі хворобі і сказав їй: «Я тебе не боюсь. У мене є захист – Богородиця». Операція пройшла успішно. Був випадок, коли медсестра забула дати обезболююче. Я мужньо все витерпів, навіть не відчував болю, бо сильно вірив, що Господь дає випробування, яке я легко здолаю.

Моє життя наповнене змістом. Я з радістю виконую свою роботу, я подорожую. У мене прекрасна сім’я. Я щасливий, що через ці випробування я пізнав Бога, полюбив Його і можу свідчити всім: «Чуда стаються, якщо людина покладається не на себе, а на Небесну Матір».

Ігор МАТВІЙКІВ,

м. Івано-Франківськ.