Онлайн трансляція Пожертва
Ігумен монастиря о. Антоній Яремчук, ЧСВВ +38 097 866 18 38 pohonia2020@gmail.com
Ігумен монастиря о. Антоній Яремчук, ЧСВВ +38 097 866 18 38 pohonia2020@gmail.com

12 Січня, 2021

Андріана й Вероніка

Нас може зрозуміти тільки та сім’я, котра мріє про дитину, а її немає один, два, п’ять, вісім і більше років… Не розчаровуйтесь! Вихід є завжди! Ми особисто знаємо сім’ї, в котрих народились діти через 15 і 19 років сімейного життя. Якщо ви вже вилікували молочницю, ерозію, кисту, запалення яєчників, непрохідність маткових труб та інші гінекологічні хвороби або ніколи нічого не лікували, бо ви «здорові», а дітей все одно нема, то ми вас утішимо. Скоро, дуже скоро ви станете мамою і татом. Чому? Бо ви на правильному шляху. Ви читаєте ці рядки, а це означає, що підете тим шляхом, яким пішли ми з чоловіком. Ми приїхали в Погоню. Там сповідались, причащались, молились, цілували чудотворний образ Матері Божої, просили о. Никодима про молитву — і сталося чудо.

Із розмови з о. Никодимом Гуралюком ЧСВВ, ігуменом монастиря:

– Приїздіть у Погоню, беріть із собою дітей.

– Отче Никодиме, у нас немає дітей!

– Як немає дітей? Та ви що? А для чого у нас в Погоні чудотворний образ Матінки Божої? А мощі святих! Все, я буду молитись за вас щодня. А ви моліться разом, даю вам порошок з молочного гроту з Єрусалиму, випийте його. І скоро у вас будуть діти.

Через вісім місяців у магазині “Епіцентр”.

– Як справи, Андрійку, як там Юля?

– Вагітна, вже на останньому місяці!

– Слава тобі, Боже! Дякую, тобі, Маріє! Бачите, як все просто!

Андріанку о. Никодим охрестив у Погоні, а через рік о. Порфирій в церкві Царя Христа — Веронічку. Дівчатка багато разів були вже в Погоні. Ми любимо там бувати на прощі кожної першої неділі місяця, і просто так у будні, коли там немає нікого. Погоня – це святе місце. Там ми почуваємось по-особливому, заспокоюємо серце і душу. Там під час Сповіді та Причастя глибокий мир огортає всіх нас. Тисячі людей приходять на прощу, а відчуття таке, ніби на цілій землі є тільки я і Бог, я і Марія.

Дякуємо о. Никодиму, дякуємо Пресвятій Богородиці з Погоні. А всім, хто ще тільки мріє про дітей, хочемо сказати: “Молитва – це велика сила”. Вона творить дива. Не вмієте молитись? Не знаєте, як говорити з Богом? Приїдьте у Погоню. Це усього 15 хвилин від Івано-Франківська, біля Тнсмеинці. Богородиця сама знайде ключик до вашого серця. Там, серед чудової природи, серце саме знайде потрібні слова. Хто вміє слухати, той почує голос небес.

Юлія та Андрій Боєчки.

м. Івано-Франківськ.